• HYPER ile sınavlardan vergilere, konferanslardan fuarlara, maçlardan tiyatrolara kadar bilimsel, sektörel, kültürel ve sportif tüm etkinliklere ulaşır, hiç birini kaçırmazsınız.
  • HYPER girişimcileri de unutmadı; yarışmalar, hackathonlar, teşvikler, proje pazarları ve girişimcilik programı başvuruları da her gün HYPER'da.
  • Milli ve dini bayramlar, belirli gün ve haftalar, mübarek gün ve geceleri de HYPER ile asla ıskalamayacaksınız.
  • HYPER ayrıca sizlere tarihte bugün neler yaşandığını da günlük olarak ulaştırır.

HYPER Nedir?

HYPER Her gün Yepyeni Paylaşımların yapıldığı Etkinlik ve yaşam Rehberinizdir.

HYPER, kaliteli ve güvenli hizmet ile Türkiye'nin önde gelen etkinlik ve yaşam takip platformu olma vizyonu ve en güncel içerikleri en doğru, en hızlı şekilde ziyaretçilerine sunma misyonu ile 1 Ocak 2020'de yayın hayatına başladı.

Kuruluş amacımız, günün stress ve yoğunluğu içerisinden takip ettiğiniz ve dikkatinizden kaçan konularda siz değerli takipçilerimize etkin ve güvenilir bilgilendirme imkanı sağlamaktır.

Ziyaretçilerimizin içerikler hakkında bilgi alıp, dilediği konuları daha kolay ve hızlı takip edebileceği kanallar sunuyoruz. WhatsApp grubumuz, twitter, facebook ve Linkedin hesaplarımızın yanı sıra etkinlikleri platformumuzdan da takibe alabilir, "İletişim Tercihleri" bölümünden e-posta bilgilendirmelerini ne sıklıkla istediğinizi belirtebilisiniz.

Platformumuza üye olup, "İlgi Alanlarım" bölümünden yapacağınız tercihleriniz ile ilgi duyduğunuz etkinlik, maç, sınav, vergi vb. onlarca konuda ücretsiz bilgilendirme e-postaları alabilirsiniz.

HYPER'da yer almasını istediğiniz etkinlikleri hypercomtr(at)gmail.com adresine yazabilirsiniz. Ayrıca HYPER'da bulunmasını istediğiniz herhangi bir özellik, içerik önerisi veya talebinizi hypercomtr(at)gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.